Planet Plus

Zamknij

PROMUJ SWÓJ SKLEP NA PLANET PLUS!

Zastanawiasz się co zrobić, aby zareklamować Twój sklep w internecie? Szukasz nowych odbiorców Twoich usług i produktów?

 

Planet Plus to program, który został stworzony, aby wspierać i rozwijać Twoje założenia biznesowe i pomóc Ci w zdobywaniu nowych klientów. Ideą naszego programu jest aktywizacja Twoich stałych klientów oraz zwiększenie bazy o nowych klientów, co przełoży się bezpośrednio na wzrost sprzedaży w Twoim sklepie. Nie wahaj się i skorzystaj z naszego programu, dołączając do grona naszych Partnerów, czy kierując reklamę do szerokiej społeczności naszych użytkowników oraz fanów na portalach społecznościowych, zwiększając nie tylko sprzedaż, ale i rozpoznawalność marki Twojego sklepu na rynku!

Dołącz do Nas...

Nie czekaj dłużej i dołącz do grona partnerów Programu Planet Plus już dziś i zyskaj nowych klientów! Nasza współpraca opiera się w pełni na zdefiniowanych modelach nastawionych na rezultat, a więc nie poniesiesz żadnych początkowych opłat, związanych z podjęciem współpracy.

Jesteś gotowy do przyłączenia się do Programu Planet Plus ?

Aby dodać swój sklep i wypromować go wśród naszych użytkowników, wyślij maila na adres: biuro@kartaplus.pl . Odezwiemy się do Ciebie i ustalimy szczegóły współpracy!

Rozpoczynając współpracę z Programem Planet Plus :

  • przyciągnasz nowych klientów do swojego sklepu;
  • wzmacniasz pozycję swojego sklepu oraz świadomość marki Twojego sklepu na rynku;
  • zwiększasz współczynnik konwersji;
  • zwiększasz ilość realizowanych sprzedaży;
  • otrzymujesz możliwość komunikacji z uczestnikami Programu, nie ponosząc kosztów tworzenia i utrzymania bazy danych;
  • zyskujesz unikalną wiedzę o bieżących potrzebach swoich klientów, co pozwoli Ci na przygotowanie kampanii marketingowych "szytych na miarę" Twoich klientów;
  • otrzymujesz możliwość stworzenia własnego systemu rabatów i promocji.


 

 

Ta strona korzysta z cookies... czytaj więcej » zamknij