Planet Plus

Zamknij

O Programie

Program Planet Plus

 

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 800 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji.

Spróbuj jak w prosty sposób możesz zyskać pieniądze na dalsze zakupy!

Tworząc założenia do Programu kierowaliśmy się ideą umożliwienia kupującym korzystania ze zniżek dostępnych w portalu a także zbierania Cashback podczas dokonywanych transakcji.

Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu otrzymujesz od nas gotówkę, byś mógł cieszyć się zakupami każdego dnia.

Wystarczy, że zalogujesz się na portalu, wybierzesz sklep, dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie.

Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!

 

Kim jesteśmy?

W skład zespołu Planet Plus wchodzą młodzi, energiczni i ambitni pasjonaci e-marketingu i e-commerce oraz innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań w tej branży, którzy zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Zdobytą wiedzę i znajomość specyfiki działalności branży chcemy wykorzystać, by jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych użytkowników oraz partnerów.

Marka Planet Plus

Marka Planet Plus została wprowadzona na rynek przez Spółkę ITCARD na początku 2015 roku powstała w wyniku przejęcia portalu kartaplus.pl. Planet Plus, to najszybciej rozwijająca się, niezależna platforma zakupowa e-commerce oferująca największe korzyści dla swoich użytkowników.

Operator portalu Planet Plus

Karta Plus Sp. z o.o.
KRS: 0000406367, NIP: 9512352511, REGON: 145932151

Siedziba i dane kontaktowe:
ul. 29 Listopada 18A/1U, 00-465 Warszawa
e-mail: biuro@kartaplus.pl.pl


 

 

Ta strona korzysta z cookies... czytaj więcej » zamknij