Planet Plus

Zamknij

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Działanie serwisu

Czym jest Program Planet Plus?

Planet Plus to unikatowy program, który oferuje zwrot części pieniędzy za dokonane zakupy (Cashback) oraz dostęp do bogatej oferty zniżek i rabatów w ponad 500 sklepach internetowych. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą kupować tanio w internecie i oszczędzać. Udział w programie jest bezpłatny, a jedynym warunkiem korzystania z ofert dostępnych na portalu jest założenie darmowego konta. Zarejestruj się na planetplus.pl już teraz i zobacz, jak dużo zaoszczędzisz.

Co oferuje portal planetplus.pl?

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa i największa strona Cashback w Polsce. Nagradzamy za kupowanie – zwracamy część pieniędzy za dokonane zakupy. Cashback jest zbierany podczas dokonywania transakcji. Na portalu odkryjesz także atrakcyjne zniżki i rabaty do wielu sklepów internetowych. Dodatkowo oferty dostępne w serwisie łączą się z aktualnymi promocjami, obowiązującymi przecenami i wyprzedażami organizowanymi przez sklepy partnerskie, dzięki czemu możesz kupować teraz jeszcze taniej, jak nigdzie dotąd. Zakupy w internecie? Zaczynaj na planetplus.pl.

Jakie są rodzaje ofert?

Na portalu Planet Plus dostępne są trzy rodzaje ofert, które pozwolą Ci kupować taniej i oszczędzać pieniądze:

- Cashback, oferty ze zwrotem części pieniędzy wydanych podczas zakupów, dodatkowo połączone z aktualnymi promocjami, obowiązującymi przecenami i wyprzedażami.

- Rabat, oferty ze zniżką podczas zakupów

- Aktualne promocje, oferty z promocjami czasowymi na wybrane towary czy usługi.

Dzięki tej unikatowej kombinacji otrzymujesz dostęp do najbardziej korzystnych cenowo ofert w sklepach internetowych i gwarancję najbardziej oszczędnych zakupów.

Czy aby uzyskać Cashback płacę więcej za moje zakupy?

Nie. Płacisz dokładnie tą samą cenę za swoje zakupy jaką zapłaciłbyś robiąc zakupy bezpośrednio na stronie sklepu. Jednak kupując na portalu planetplus.pl maksymalizujesz swoje oszczędności, ponieważ korzystasz z promocji dostępnych w sklepach, uzyskując natychmiastowy rabat od pierwotnej ceny zakupu i dodatkowo dostajesz zwrot części gotówki tzw. Cashback, czyli rabat, który otrzymujesz po transakcji. W efekcie oszczędzasz podwójnie na zakupach!!!

Czy istnieje limit zniżek na jedną usługę lub produkt?

Każda oferta ma przypisane kryteria tj. wysokość oferowanej zniżki oraz rodzaj (Cashback, rabat, promocja). Większość ofert ma charakter długofalowy, bez dodatkowych limitów. Pamiętaj jednak, że regulaminy promocji poszczególnych sklepów przewidują czasem specjalne warunki, takie jak dodatkowy rabat udzielany tylko dla nowych klientów, promocję ograniczoną czasowo lub wyprzedaż do wyczerpania zapasów.

Czy istnieje limit częstotliwości kupowania bądź wykorzystywania zniżek w jednym sklepie?

Wszystkie zniżki i rabaty są wynegocjowane tak, by dawać Ci długofalową oszczędność. Limity częstotliwości kupowania bądź wykorzystywania zniżek w danym sklepie, mogą jedynie być narzucone w zapisach regulaminów poszczególnych sklepów partnerskich. Jednak w większości przypadków możesz cieszyć się zakupami w Twoim ulubionym sklepie i korzystać ze zniżek, tak długo i często, jak zechcesz.

Gdzie jest haczyk?

Odpowiedź jest prosta. Nie ma, nie było i nie będzie żadnego haczyka! :)

Model Cashback, na którym zbudowany jest Program Planet Plus, umożliwia Ci, jeżeli jesteś zarejestrowanym na portalu użytkownikiem, gromadzenie i zwrot części pieniędzy wydanych na Twoje codzienne zakupy online. Robiąc zakupy przez portal planetplus.pl, poza standardowymi promocjami, otrzymasz częściowy zwrot (w gotówce) wydatków ma zakupy. Stanie się tak, dlatego, że wynegocjowaliśmy ze sklepami wynagrodzenie od sprzedaży produktów za naszym pośrednictwem i tą swoistą premią dzielimy się z Tobą. Siłą Programu Planet Plus jest wartość zakupowa naszych użytkowników, dająca nam możliwość negocjacji ze sklepami atrakcyjnych zniżek, a do tego bonus w postaci gotówki, zamiast punktów.

Jak używać portalu planetplus.pl?

Wyszukaj sklep korzystając z wyszukiwarki, w prawym górnym rogu portalu lub za pomocą wyszukiwarki Kategorii Sklepów. Wszystkie sklepy zostały podzielone na kategorie umożliwiające Ci łatwiejsze odnalezienie interesującego Cię sklepu lub towaru. Po wybraniu interesującego Cię sklepu, klikając na czerwony link „Przejdź do sklepu”, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę wybranego sklepu, gdzie jak zazwyczaj zrobisz zakupy online.

Nie zapomnij sprawdzić, czy wybrany sklep oferuje dodatkowe promocje, wyprzedaże czy zniżki, dzięki którym możesz zyskać jeszcze więcej oszczędności!

Na portalu planetplus.pl dostępne są trzy rodzaje ofert:

- Cashback, oferty ze zwrotem części pieniędzy wydanych podczas zakupów;

- Rabat, oferty ze zniżką podczas zakupów;

- Aktualne promocje, oferty z promocjami czasowymi na wybrane towary czy usługi.

Pamiętaj, że wszystkie rodzaje ofert dostępne na portalu, łączą się ze sobą. Masz więc możliwość robienia zakupów z wykorzystaniem ofert rabatowych, czy ofert promocyjnych, dodatkowo korzystając z Cashback. Suma Cashback jest obliczana od łącznej końcowej wartość transakcji dokonanej w danym sklepie.

Jak mogę znaleźć interesujący mnie produkt?

Aby znaleźć produkt, którego szukasz, przejrzyj menu kategorii sklepów, najedź kursorem myszki na zakładkę „Wyszukaj sklep” widoczną w na głównym pasku menu i przeglądaj sklepy w interesującej Cię kategorii. Możesz również wyszukać sklep po jego nazwie, korzystając z wyszukiwarki, w prawym górnym rogu portalu. Wpisz nazwę sklepu w okienko pn. „Szukaj sklepu”. Jeżeli nie znajdziesz Twojego ulubionego sklepu internetowego, możesz nam zaproponować jego dodanie do naszej oferty. Wystarczy tylko żebyś wysłał nam wiadomość z nazwą sklepu. Zrobisz to poprzez dział „Pomoc i kontakt”.

Co zrobić jeśli nie mogę znaleźć interesującego mnie produktu lub sklepu?

Skontaktuj się z nami! Jeśli masz problem ze znalezieniem Twojego ulubionego sklepu, lub jeśli jakiś konkretny sklep nie pojawił się na naszej stronie daj nam znać przez dział „Pomoc i kontakt”, a my postaramy się pomóc. Obiecujemy dać z siebie wszystko, żebyś mógł oszczędzać robiąc zakupy w swoim ulubionym sklepie!

Czy portal planetplus.pl działa również w przeglądarce mojego telefonu?

Portal planetplus.pl został stworzony by poprawnie działać w przeglądarce komputera. Z potralu możesz również korzystać w Twoim telefonie, natomiast w zależności od jego modelu, system może działać różnie. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój rabat zawsze zostanie naliczony oraz że należny Ci Cashback pojawi się na Twoim koncie – zachęcamy do korzystania z portalu używając komputera :)

Zasady uczestnictwa

Kto może przyłączyć się do Programu Planet Plus?

Do Programu Planet Plus może przyłączyć się każdy, kto chce otrzymać zwrot części pieniędzy za dokonane zakupy w internecie (Cashback) oraz uzyskać dostęp do atrakcyjnych zniżek i rabatów w ponad 900 sklepach internetowych dostępnych na planetplus.pl Aby korzystać z ofert dostępnych w serwisie, kupować taniej i oszczędzać wystarczy tylko zarejestrować się na portalu i aktywować swoje konto. Udział w programie jest 100% bezpłatny.

Jak mogę założyć konto na portalu planetplus.pl?

To proste. Kliknij na przycisk „Załóż konto” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Wybierz swoje hasło, którym będziesz logować się do Twojego konta. Jeżeli wolisz, możesz też zalogować się przez Facebooka. Pamiętaj, aby przy rejestracji wpisać poprawne dane oraz podać aktywny adres e-mail. Umożliwi to nam wypłacenie Twojego Cashbacku. Wyślemy Ci e-mail potwierdzający rejestrację na podany przez Ciebie w formularzu adres e-mail, jednak konto aktywne jest od razu. Robimy to by ochronić Cię przed próbami oszustwa, gdy ktoś inny próbuje otworzyć konto na Twój adres e-mail. Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich transakcji oraz poufność Twoich danych osobowych. W formularzu prosimy Cię o podanie nam Twojego adresu mailowego, daty urodzenia, wskazania płci, wyboru miasta. Jest nam to niezbędne w celach statystycznych oraz celem właściwej rejestracji i przygotowania ofert i promocji dedykowanych specjalnie dla Ciebie. Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego masz już własne konto Cashback i stajesz się uczestnikiem Programu Planet Plus! Gratulacje! Teraz możesz zacząć korzystać z serwisu i oszczędzać robiąc zakupy w Twoich ulubionych sklepach internetowych.

Czy płacę za założenie konta?

Nie, założenie konta oraz korzystanie z portalu planetplus.pl jest darmowe. Z nami wyłącznie oszczędzasz!

Rozliczenia Cashback

Co to jest Cashback?

Cashback to zwrot części pieniędzy, jaki otrzymasz robiąc zakupy w sklepach internetowych za pośrednictwem portalu planetplus.pl. Zwrot pieniędzy otrzymasz na Twoje dedykowane konto Cashback. Jest to forma rabatu, który otrzymujesz po transakcji. Dzięki temu nie tylko kupisz taniej, ale zaoszczędzisz – część pieniędzy wydanych na zakupy wróci na Twoje konto!

Pamiętaj, aby Twoja przeglądarka miała włączoną obsługę cookies podczas korzystania z portalu planetplus.pl. W przeciwnym wypadku transakcje nie będą rejestrowane przez system, a Cashback nie trafi natychmiast na Twoje konto.

Ile wynosi Cashback?

Wysokość Cashback różni się w zależności od sklepu i wynosi od 0,5% do aż 25% wartości zakupu. Przy opisie poszczególnych sklepów znajdziesz informacje o wysokości Cashback’u przysługującego Ci przy zakupach.

Kiedy i jak mogę wypłacić Cashback?

Zatwierdzony Cashback, czyli zweryfikowany przez sklep internetowy, w którym dokonałeś zakupu, jest gotowy do wypłaty i możesz go przelać na swój rachunek bankowy. Wypłata Cashback jest możliwa, gdy uzbierasz przynajmniej 20 zł.

Może zlecić przelew całego Cashback o statusie „zatwierdzony” na swój rachunek bankowy – wówczas kwota ta jest odejmowana od sumy wszystkich otrzymanych przez Ciebie oszczędności Cashback o statusie „zatwierdzony”. Klikając na przycisk „Wypłać środki” w dziale „Moje konto Cashback”, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, gdzie podasz nam dane rachunku bankowego, na które mamy przelać Twój Cashback. Klikając na przycisk „Potwierdź wypłatę”, wypłata Twoich oszczędności zostanie zrealizowana w terminie do 5 pracującego dnia następnego miesiąca. Zlecony przelew Cashback nie jest pomniejszany o żadne dodatkowe koszt prowizji. Cała zebrana kwota trafi na Twoje konto. Nie ma także limitu Cashback, co oznacza, że wysokość zgromadzonych oszczędności może być dowolna.

Gdzie mogę sprawdzić na jakim etapie rozliczenia jest mój Cashback?

Wszystkie szczegóły dotyczące Twojego Cashbacku i wypłat możesz znaleźć w dziale „Konto Cashback” po zalogowaniu na potralu. Znajdziesz tam listę wszystkich Twoich transakcji wraz z sumą Twoich oszczędności – Cashback oraz ich obecny status.

Dlaczego Cashback ma status?

Cashback ma różny status, w zależności od etapu zatwierdzenia Cashback do wypłaty, w tym status:

1) Oczekiwany – oznacza, że transakcja została rozpoznana i zapisana jako dokonana przez Ciebie w systemie sklepu internetowego, w którym dokonałeś zakupu. Sklep potwierdza transakcję, ale potrzebuje zweryfikować czy kwalifikuje się ona na otrzymanie Cashbacku, np. czy nie doszło do zwrotu towaru.

2) Wstrzymany – oznacza, że Twoja transakcja musi zostać ponownie zweryfikowana. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami przez formularz naliczania Cashback w dziale „Pomoc i kontakt”, a my postaramy się pomóc.

3) Zatwierdzony – oznacza, że transakcja została zweryfikowana przez sklep internetowy, w którym dokonałeś zakupu i spełnia wszystkie wymogi abyś otrzymał Twój Cashback. Twój Cashback jest gotowy do wypłaty i możesz go przelać na swoje konto bankowe.

4) Niezatwierdzony – oznacza, że sklep internetowy w którym dokonałeś zakupu zweryfikował Twoją transakcję, i uznał, że nie kwalifikuje się on do otrzymania rabatu. Cashback nie został przyznany. Czasami sklepy mogą zmienić status transakcji przez przypadek – nie przejmuj się tym. Po prostu daj nam znać przez formularz naliczania Cashback w dziale „Pomoc i kontakt”, a my postaramy się pomóc.

5) Wypłacony, oznacza, że przelew Cashback na wskazane konto bankowe został zrealizowany.

Dlaczego mój Cashback nie pojawił się na moim koncie Cashback?

Jeśli Twój Cashback nie pojawiły się w Twoim koncie Cashback oznacza to, że twoja transakcja nie została prawidłowo zarejestrowana. Wszystkie transakcje są rejestrowane i weryfikowane za pomocą plików cookie. Jeśli ich działanie jest utrudnione transakcje nie rejestrują się prawidłowo. Dzieje się tak gdy:

- nie jesteś zalogowany/a w serwisie w chwili kliknięcia na czerwony link „Przejdź do sklepu” na portalu planetplus.pl;

- nie użyłeś/aś linka „Przejdź do sklepu” znajdującego się na portalu planetplus.pl, by odwiedzić sklep internetowy, w którym dokonałeś/aś zakupu;

- nie ukończyłeś/aś transakcji na stronie sklepu internetowego;

- używasz oprogramowania blokującego pliki cookie.

Co zrobić, gdy mój Cashback nie pojawił się na moim koncie Cashback?

Jeśli Twoja transakcja i Cashback nie pojawiły się w Twoim koncie do 24 godz. po transakcji, oznacza to, że Twoja transakcje nie została prawidłowo zarejestrowana. Sporadycznie zdarza się, ze Cashback może zgubić się w sieci. Wszystkie transakcje są rejestrowane i weryfikowane za pomocą plików cookie. Jeśli ich działanie jest utrudnione transakcje nie rejestrują się prawidłowo.

Niczym się nie przejmuj – po prostu system ich nie zarejestrował. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza naliczania Cashback dostępnego w zakładce „Pomoc i Kontakt”. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się ze sklepem w Twoim imieniu i postara się odzyskasać dla Ciebie Cashback, jednak wcześniej należy wprowadzić transakcję manualnie poprzez Formularz Naliczania Cashback, "Mój Cashback nie pojawił się na moim koncie". Pamiętaj, że transakcja może zostać zgłoszona maksymalnie do 7 dni od dokonania zakupu.

Dlaczego wartość mojego Cashbacku jest inna niż oczekiwałem?

Większość sklepów w naszej ofercie nalicza Cashback od wartości netto zakupów. Część sklepów nalicza Cashback od wartości koszyka brutto, nie wliczając kosztów przesyłki i pakowania. W przypadku skorzystania z kart podarunkowych lub voucherów Cashback zostaje naliczony od kwoty po odjęciu bonusu, a nie od całkowitej początkowej wartości.

Co mogę zrobić, żeby mieć pewność, że Cashback zawsze wróci na moje konto w portalu planetplus.pl?

Zawsze przed dokonaniem zakupu przejdź przez specjalny link widoczny w profilu oferty w portalu planetplus.pl. To daje Ci pewności, że Twoja transakcja nie zaginie w sieci.

Zawsze używaj najnowszej wersji przeglądarki, a najlepiej: Firefox, Safari, Chrome. Internet explorer jest najsłabszą przeglądarką i może powodować gubienie się transakcji.

Nie używaj programów, których zadaniem jest blokowanie reklam takich jak AdBlock bądź Google Toolbar. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy będą w stanie zdefiniować czy program, który masz zainstalowany na komputerze może mieć wpływ na otrzymywanie Cashback.

Dodaj produkt do koszyka oraz dokonaj opłaty w tej samej sesji oraz zakładce, aby Cashback pojawił się na Twoim koncie.

Co się dzieje gdy chcę zwrócić zakupiony produkt?

Jeśli oddasz kupiony produkt, Twoja transakcja nie kwalifikuje się do otrzymania rabatu, więc sklep może zmienić status Cashback na niezatwierdzony, co oznacza, że nie Cashback za tą transakcję Ci nie przysługuje.

Czy transakcje trzeba wpisywać do serwisu ręcznie?

Nie, wystarczy wejść na stronę sklepu poprzez portal planetplus.pl, a wszystkie operacje związane z twoją transakcją oraz naliczeniem Cashbacku zostaną zapisane automatycznie na twoim koncie Cashback do 24 godz. po transakcji. Jednak jeśli się tak nie stanie, istnieje możliwość wpisania transakcji manualnie poprzez formularz naliczania Cashback znajdujący się w dziale „Pomoc i kontakt”. W razie problemów skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, kontakt znajdziesz w dziale „Pomoc i kontakt”. Nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać Twój problem.

Jak korzystać z kodów rabatowych?

Kupuj taniej, wpisując kod rabatowy przy robieniu zakupów. Kody rabatowe pozwalają Ci na uzyskanie natychmiastowego rabatu przy dokonywaniu transakcji.

Oferty z kodem rabatowym oznaczone są czerwonym znaczkiem „Kod Rabatowy” oznacza, że w profilu oferty znajduje się specjalny kod oznaczony na czerwono, który musisz wpisać w pole Kod Rabatowy po przejściu na stronę sklepu internetowego. Po wpisaniu kodu suma do zapłaty pomniejszy się o daną kwotę. Zapłacisz mniej i oszczędzisz pieniądze. Proste? Proste.

Wymagania Techniczne

Jakie są wymagania techniczne?

W celu prawidłowego korzystania z serwisu powinieneś posiadać zainstalowaną przeglądarkę internetową:

- Firefox w wersji min. 2.x

- Safari w wersji min. 5.x

- Opera w wersji min. 9.x

- Google Chrome w wersji min. 2.x.

- Internet Explorer w wersji min. 7.0

albo inną przeglądarkę o standardzie zbliżonym do wyżej wymienionych. Dopuszczalne jest stosowanie innych wersji przeglądarek internetowych, jeżeli zapewniają one pełną zgodność z wersjami wymienionymi powyżej. Dodatkowo musisz zaakceptować cookies. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami przez dział „Pomoc i Kontakt”.

Czy AdBlock ma wpływ na mój Cashback?

Tak. AdBlock ma wpływ na Twój Cashback. Jeśli masz zainstalowaną włączoną wtyczkę AdBlock oznacza to, że sklep, który ofertuje Cashback nie rejestruje momentu, w którym przechodzisz z serwisu biletplus i dokonujesz transakcji. Oznacza to, że Cashback nie zostanie naliczony. Dlatego zalecamy wyłączenie AdBlock podczas dokonywania zakupów na planetplus.pl, aby mieć pewność, że należny Ci Cashback pojawi się automatycznie na Twoim koncie Cashback.

Bezpieczeństwo i Polityka Prywatności

Czy portal planetplus.pl jest bezpieczny?

Tak. Korzystanie z portalu planetplus.pl jest 100% bezpieczne. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego portal został stworzony w oparciu o o protokół SSL (ang. Secure Socket Layer) zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Gwarantuje on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, by podczas transmisji nie mogły ich odczytać niepożądane osoby.

Czy ktoś patrzy na moje transakcje?

Nie. Twoje transakcje, widoczne na portalu biletplus, są tylko Twoje i tylko Ty masz do nich dostęp. Sklep, który honoruje Cashback, nie widzi Twoich danych osobowych, tylko transakcję, która odbyła się w jego sklepie. Oprócz Ciebie, tylko konsultanci mogą zobaczyć listę Twoich transakcji, jeśli ich o to poprosisz, wyłącznie w celu ich weryfikacji.

Co się dzieje z moimi danymi osobowymi?

Twoje dane osobowe są administrowane przez Operatora Programu i nie są udostępnianie osobom trzecim. Twojej dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu świadczenia usług w ramach serwisu, należytego rozliczenia usług płatniczych, z których korzystasz, obsługi reklamacji, obsługi technicznej (w tym przesyłania nagród wygranych w konkursach organizowanych, bądź do przesyłania informacji technicznych dotyczących funkcjonalności serwisu i prowadzenia statystyk serwisu, w celach marketingowych.

Korzyści

Dlaczego warto się zarejestrować?

Jeśli chcesz kupować tanio w internecie, otrzymać zwrot części pieniędzy za zakupy i oszczędzać – zarejestruj się już dziś w Planet Plus!

Tylko jako zarejestrowany uczestnik możesz uzyskać pełny dostęp do naszych ofert z atrakcyjnymi zniżkami i rabatami w ponad 900 sklepach internetowych oraz robić zakupy wykorzystując unikalny system Cashback.

Za każdą taką transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu otrzymujesz gotówkę, w postaci kilku procent od zakupu, która wpływa na Twoje konto Cashback w serwisie. Po zakończonej transakcji możesz sprawdzić stan swojego Konta Cashback i zobaczyć ile gotówki wróciło do Ciebie po ostatnim zakupie. W chwili kiedy kwota Twojego zatwierdzonego Cashback przekroczy 20 zł, możesz przelać zgromadzoną gotówkę na dowolne konto bankowe.

Tanie zakupy i oszczędzanie? Teraz to możliwe!

Przyłącz się do nas!

Nagradzamy za kupowanie

Portal Planet Plus został stworzony po to, by ułatwić Ci robienie tanich zakupów w internecie i oszczędzanie.

Korzystanie z portalu jest proste i wygodne, a co najważniejsze – bezpłatne.

Teraz możesz kupować taniej w internecie w każdym momencie – nie musisz czekać na wyprzedaże. Znajdziesz u nas ponad 900 sklepów internetowych z najbogatszą ofertą atrakcyjnych zniżek, niepowtarzalnych promocji, wyprzedaży i rabatów, dzięki którym zawsze płacisz mniej niż gdziekolwiek indziej.

Gwarantujemy zwrot części pieniędzy przy każdym zakupie w ramach ofert Cashback. Ponadto dajemy możliwość połączenia ofert Cashback ze zniżkami, rabatami i promocjami, dzięki czemu oszczędzasz jeszcze więcej. Wypłacamy zgromadzone na Twoim koncie Cashback środki na dowolne konto bankowe bez prowizji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – nasi konsultanci reprezentują Cię przed sklepem w razie wszelkich problemów z otrzymaniem Cashback. Jesteśmy tu dla Ciebie, możesz do nas zawsze napisać, jeśli masz jakieś pytania.

Dołącz do nas i zacznij oszczędzać już dziś! Robiąc zakupy na portalu planetplus.pl możesz zyskać kilkaset złotych rocznie! Przekonaj się sam, jak to działa! Załóż darmowe konto już teraz.


 

 

Ta strona korzysta z cookies... czytaj więcej » zamknij