Planet Plus

Zamknij

Dlaczego warto robić zakupy z Planet Plus?

10 powodów, dla których internauci robią zakupy z Planet Plus!

1. Największy program rabatowy i Cashback w Polsce

Planet Plus jest nowoczesną platformą zakupową i największą stroną Cashback w Polsce, za pośrednictwem której możesz kupować taniej w wielu sklepach internetowych, wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji oraz otrzymać zwrot części pieniędzy za zakupy (Cashback). To sprytny sposób na najbardziej oszczędne zakupy w Internecie, który pozwoli Ci zaoszczędzić realne pieniądze!

2. Zwrot pieniędzy za zakupy (Cashback)

Zwracamy pieniądze za zakupy! Dzięki unikalnemu modelowi Cashback część pieniędzy, jakie wydasz na zakupach w jednym ze sklepów internetowych za pośrednictwem naszego portalu planetplus.pl wróci na Twoje konto! Świetnie, prawda? Cashback jest naliczany każdorazowo przy dokonanej transakcji. Kupowanie i oszczędzanie? Podwójna przyjemność. :)

3. Wypłata pieniędzy już od 20 zł

– wypłacaj bezpłatnie, szybko i wygodnie zaoszczędzone pieniądze za zakupy (Cashback) już od 20 zł.

4. Zero limitów Cashback

- nie ma limitów Cashback, dzięki czemu możesz zgromadzić dowolną kwotę oszczędności za dokonane zakupy w sklepach internetowych na naszym portalu.

5. Zero prowizji

- oferowany przez nas Cashback jest zwolniony z podatku przez Ministerstwo Finansów. Cała zebrana przez Ciebie kwota oszczędności (Cashback) zostanie przelana w całości na Twoje konto. Czysty zysk. Jeśli kwota do wypłaty w danym miesiącu przekroczy 760 zł, zapoznaj się z pkt. § 6 pkt. 11 Regulaminu Planet Plus.

6. Zniżki i rabaty do ponad 900 sklepów internetowych

- nie przepłacaj na zakupach w Internecie. Na Planet Plus znajdziesz atrakcyjne zniżki, rabaty i promocje do ponad 800 sklepów internetowych, w których najchętniej robią zakupy internauci. Co więcej - zniżki, promocje i rabaty mogą się łączyć, a oprócz tego – dostaniesz część pieniędzy z powrotem. Efekt? Zyskujesz podwójnie i otrzymujesz gwarancję najbardziej oszczędnych zakupów. Tego nie ma nigdzie indziej!

7. Bezpieczny i sprawdzony program

– Planet Plus to główny program rabatowy dla całej grupy BPS (Zrzeszenie Banków Spółdzielczych) & SGB (Spółdzielcza Grupa Bankowa) oraz 500 banków spółdzielczych wraz z mBank’iem. Codziennie z programu korzysta tysiące internautów, którzy doceniają jego niezawodne działanie.

8. Wygodne zakupy

- możesz płacić za zakupy w dowolny sposób – szybkim przelewem, kartą, pay-by-linkiem czy nawet u listonosza gotówką, bądź w sklepie przy odbiorze własnym – wybór należy do Ciebie.

9. Szeroki asortyment

– mamy w ofercie setki sklepów internetowych, w których znajdziesz tysiące produktów w atrakcyjnych cenach - od sprzętu RTV i AGD, odzieży i obuwia po komputery, filmy, książki i muzykę.

10. 100% bezpłatny serwis

- udział w programie jest bezpłatny. Nic nie płacisz, tylko zyskujesz. Wystarczy zarejestrować się na portalu, by móc korzystać z pełnej oferty i unikatowej opcji zwrotu części pieniędzy za zakupy (Cashback).

Rób zakupy na Planet Plus i patrz, jak pieniądze wracają na Twoje konto! Dołącz do programu już teraz.


 

 

Ta strona korzysta z cookies... czytaj więcej » zamknij